מטייל בשבילי הארץ אשר בוחר במסע ארוך, בוחר לחוות את השטח על כל היבטיו ואינו מסתפק רק בטעימה קטנה של האזור. הוא צועד בעקבות הנופים המשתנים, ריחה של הפריחה, אוויר המדבר. הוא רוחץ במימי המעיינות וצופה בשקיעות. אנו מטיילים כאלה, אשר בוחרים להרגיש את ארצנו דרך רגלינו ואתם מוזמנים להצטרף אלינו ללכת בשביליה, לגלות את יופייה של ארץ ישראל.

קבוצת מטיבי הלכת של ספקטורס

19/11/16- מראש טור למעלה תמרים.
מסלול ייחודי ומבין המסלולים הפחות מוכרים במדבר יהודה. נעלה דרך "כתף טור" אל "ראש טור" ונחלוש על כל הנחלים של האזור. נעבור כמובן ליד נחל טור, נחלי קנה וסמר ונרד לכיוון ים המלח, באזור נחל תמרים.

10/12/16 -אל ראש הסרטבה.
מסלול סובב הפסגה הגבוהה והיפה שבבקעת הירדן. המסלול עובר בערוצים האחוריים של הרכס ועולה דרך המעיין והגיחון של המצודה אל ראש מבצר "אלכסנדריון".

5-7/1/17 טיול אל ארץ בראשית בגבול סיני
מסלול טיול של שלושה ימים לעבר אחד המקומות המזוהים כהר סיני המקראי. את טיולינו נתחיל באזור מצפה רמון, משם נלך אל צמד מכתשי עריף. ביום השני נלך דרך הר חיספס והר מיכאל לכיוון הר כרכום. ביום השלישי לאחר סיור בהר כרכום שזכה לכינוי הלא מדויק של "הר סיני" נצא על דרך הג'יפים עד לגדר הגבול עם סיני.

18/2/17 בין עין גדי לנחל משמר
במסלול זה נלך בין שמורת עין גדי לעבר נחל משמר היפה. בדרך נעבור בגבי חבר המרשימים מאוד ונראה מרחוק את מערת האיגרות ומערת המטמון.

17-18/3/17 טיול יומיים בנגב הצפוני.
יומיים מלאים באתגר ומים ביפים שבנחלי הנגב הצפוני. את היום הראשון נתחיל בנחל מדור, מהנחל נעלה להר כרבולת ונרד בנחל עפרן המדהים. ביום השני ניכנס לשני ערוציהם היפים של נחל זקוף ונחל תלול ונסיים במדרשת בן גוריון.

22/4/17טיול אל מערת עלמה ונחל קציון
במסלול זה נתחיל בירידה מהר אביתר ודרכו נגיע למערת עלמה, שם נהיה קרוב לשעתיים מתחת לאדמה, נמשיך לחרבת מרות ונחל קציון הנשפך לנחל דישון.